Composite Calendar

September 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
26
27
28
29
30
at East Tex. Baptist
Final
W, 59-44
31
vs Franklin
@ Whitewater, Wis.
Final
W, 3-2

at Ripon
Final - OT
W, 4-3

vs Coe
@ Whitewater, Wis.
Final
W, 3-2

Central (Iowa)
Final
W, 3-0
1
vs Minn.-Morris
@ Whitewater, Wis.
Final
L, 3-2

vs DePauw
@ Whitewater, Wis.
Final
L, 3-0

at UW-Oshkosh
TBA
8 of 10
2
Augsburg
Cancelled
2-0

at UW-Oshkosh
TBA
8 of 10
3
4
5
at Loras
Final
L, 3-1

at Simpson
Final
L, 3-1
6
7
vs Alverno
@ Milwaukee, Wis.
Final
W, 3-0

vs Benedictine (Ill.)
@ Unknown
Final
L, 3-1
8
Beloit
Final
W, 5-3

at MSOE
Final
W, 3-0

Hamline
Final
W, 1-0

vs Caltech
@ Milwaukee, Wis.
Final
W, 3-1
9
Concordia Wisconsin
Final
W, 4-3

at Viterbo
TBA
6 of 9
10
11
12
Alverno
Final
W, 6-0
13
14
at Aurora
Final
W, 2-1

Coe
at Wis.-Platteville
Final
3 - 2

North Park
vs Waldorf
Final
3 - 2
15
at Buena Vista
Final
W, 6-0

at Thomas More
Final
L, 35-28

Waldorf
at Wis.-Platteville
Final
3 - 0

North Park
vs Coe
Final
1 - 3

North Park
at Wis.-Platteville
Final
3 - 0

Coe
vs Waldorf
Final
3 - 0

at Clarke Fall Invite
5 of 7
16
at Simpson
Final - 2OT
T, 0-0

at Clarke Fall Invite
5 of 9
17
18
Wis.-Stout
Final
L, 3-0
19
Dubuque
Final
L, 2-1
20
21
22
Lakeland
Final
W, 49-12

at Edgewood
Final
L, 3-1

at Bethel (Minn.)
Final
W, 2-0

vs Rockford
@ Madison, Wis
Final
W, 3-2

St. Norbert
Final
W, 6-4

at UW-Whitewater
TBA
T7 of 18
23
at Knox
Final - 2OT
L, 3-2

at Minn.-Morris
Final
W, 3-0

at UW-Whitewater
TBA
11 of 15
24
25
26
at Wis.-Eau Claire
7:00 PM

Coe
7:00 PM
27
Luther
7:30 PM
28
29
at Wis.-Stevens Point
6:00 PM

at Wis.-River Falls
4:00 PM

at Wis.-Stevens Point
2:00 PM

at UW-Stevens Point
TBA
30
at UW-Stevens Point
TBA
1
2
Simpson
7:00 PM
3
at Viterbo
4:00 PM
4
5
vs Colorado Col.
@ WashU Invitational
4:30 PM

at WIAC Championship
TBA
6
Wis.-Eau Claire
7:00 PM

vs Augustana (Ill.)
@ WashU Invitational
2:30 PM

Wis.-River Falls
2:00 PM

at Washington (Mo.)
12:30 PM

at WIAC Championship
TBA